maskot pozadi

Výroba kovových prvků a revizních dvířek pro sádrokartonové konstrukce 

Jsme česká rodinná firma, která byla založena v roce 1990 jako fyzická společnost (konsorcium), zabývající se kovovýrobou, zejména pak lisařskými prácemi s kooperací pro české a zahraniční společnosti. Od roku 1994 je jedním z dalších výrobních programů firmy i výroba kovových prvků do sádrokartonových konstrukcí. V roce 2000 vznikla společnost TAMADEX spol. s r.o., která navázala na činnosti fyzické firmy TAMADEX.

Specializujeme se na výrobu kovového příslušenství pro sádrokartonové systémy a revizní dvířka v oblasti suché výstavby. Snažíme se být inovativní, flexibilní a efektivní, abychom mohli nabízet nejlepší řešení pro naše zákazníky. Filozofie naší společnosti spočívá v poskytování vysoké kvality služeb a produktů a vytváření dlouhodobých vztahů se zákazníky založených na důvěře a spolupráci.

Všechny naše produkty jsou důkladně testovány a prověřeny, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Jsme přesvědčeni, že naše výrobky jsou skvělou volbou pro stavební projekty všech velikostí a náročností. Pokud máte zájem o naše produkty, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a konzultaci. Náš tým je připraven vám pomoci s výběrem správných produktů a poradit vám s jejich instalací a použitím.

podhled

 

SDK PŘÍSLUŠENSTVÍ:nonius spodni

Všechny naše výrobky pro SDK konstrukce jsou vyráběny na lisovacích nástrojích z produkce naší nástrojařské dílny. Pro výrobu těchto prvků používáme kvalitní materiály DX51 - Z100 v různým tloušťkách dle typu produktu (0,55 mm / 0,80 mm / 1,00 mm / 1,20 mm / 1,50 mm / 2,00 mm).  

Nabízíme širokou škálu kovových prvků pro sádrokartonové systémy z naší výroby. V nabídce naleznete prvky pro systém 60 mm, 50 mm i 45 mm. Mimo standardní prvky, jsou k dispozici i akustické závěsy (závěsy s gumou), které slouží k snížení hluku v místnosti apod... Jedná se o kompletní sortiment pro instalaci sádrokartonového stropu či stěny.

Více zde: KOVOVÉ SPOJOVACÍ PRVKY

 

REVIZNÍ DVÍŘKA:RDzdivo

Revizní dvířka v budovách slouží k usnadnění přístupu pro elektroinstalace, vodovodní a topenářské systémy, ventilace, stoupačky, odpady a další. Umožňují uživatelům snadno zkontrolovat, opravit nebo vyměnit části bez nutnosti demolice nebo jiného zásahu, což zkracuje dobu potřebnou k opravám a snižuje finanční nákladnost takových zásahů.

Dvířka jsou vyráběna pro SDK konstrukce i zdivo s možností výroby atipyckých rozměrů dle požadavku zákazníka. Díky svému bezpečnému a spolehlivému designu jsou naše revizní dvířka ideální volbou pro všechny druhy staveb. Jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy bezpečnosti a spolehlivosti. Ať už stavíte novou budovu nebo renovujete stávající, naše dvířka jsou ideálním řešením pro vaše potřeby.

Více zde: REVIZNÍ DVÍŘKA