Protipožární páska

Společnost TAMADEX spol. s r.o. převzala výrobu protipožární pásky FLEXPANDIT od p. Ing. Jiřího Havránka, CSc. (Polymer H Chemie). Páska, která v průběhu požáru expanduje a tím utěsní spáry a zabrání prostupu plamene a kouře.

Renokitt / Akryl

RENOKITT - pro opravy trhlin v omítce, betonu, zdivu, sádře, tmelení spár SDK konstrukcí. PREMIUMACRYL - pro interiér i exteriér, kde je třeba utěsnit spáry nebo spoje bez větších dilatačních nároků a bez nepřetržitého působení vody.

Nonius se zajištěním

Představujeme nový model prvku Nonius spodní díl se zajištěním, který byl vyvinut pro vyšší zatížení, oproti klasickému spodnímu dílu, či konkurenčních produktů. Zajištění se provádí vruty TEX pro zvýšení pevnosti.

FOIL sprej

Nově v nabídce máme zařazen SPRAY-KON FOIL, což je speciální kontaktní lepidlo pro lepení parotěsných fólií na kovové profily (CD, UD, CW, UW, ...) Lepidlem lze lepit parotěsné fólie k sobě navzájem.

 prvky sestava

SDK příslušenství

Kovové spojovací prvky standardní i atypické pro sádrokartonové systémy. Nabízíme širokou škálu příslušenství pro SDK z naší výroby. V nabídce naleznete prvky pro systém CD 60 mm, 50 mm i 45 mm. Mimo standardní prvky, jsou k dispozici i akustické závěsy (závěsy s gumou a sylomerem), které slouží ke snížení hluku v místnosti apod... Jedná se o kompletní sortiment pro instalaci sádrokartonového stropu či stěny.  Pro výrobu spojovacích prvků používáme materiál DX51 - Z100 v různým tloušťkách dle typu produktu (0,55 mm / 0,80 mm / 1,00 mm / 1,20 mm / 1,50 mm / 2,00 mm). Všechny tyto výrobky jsou vyráběny na lisovacích nástrojích z produkce naší nástrojařské dílny a další sortiment různých komodit pro sádrokartonové systémy.

akustika primakprimak sylomerakustika trmen

RD hromada

Revizní dvířka

Jsou určena pro snadnou kontrolu rozvodů a instalací uvnitř konstrukce suché výstavby. Jedná se o velmi jednoduché a levné řešení, kde je dbáno na vysokou kvalitu a zároveň estetiku. Velkou výhodou je rychlá a jednoduchá montáž. Výroba standardních i atypických rozměrů, vysoká variabilita jednotlivých modelů i výroba dle požadavků zákazníka.

Používají se do již hotových sádrokartonových stropních i stěnových a dále i ve zděných konstrukcích. Dvířka jsou vyráběna z hliníkových profilů, spojených svařovací metodou, případně pomocí ocelových rohů (nýtované spojení), jenž zaručuje pevné vyztužení rohů.

Možnost výroby v různých provedení jako např.: Akustická, Protipožární, Obkladová, Protiprachová, atd...
Atypické rozměry dvířek dle přání zákazníků.