Nabídky pracovních příležitostí

CNC frézování – seřizovač (5-ti osá frézka)
Nástupní mzda: 25.000 Kč

Požadujeme: Vyučení v oboru strojírenství, praxi v oboru min. 2 roky, zkušenosti a znalosti s prací na CNC strojích velkou výhodou, práce ve 3 směnném provozu. Dále požadujeme: svědomitý a pečlivý přístup k práci, ochotu a schopnost práce v kolektivu.  Po zkušební době možnost zvýšení mzdy a dalších odměn. Požadovaný minimální stupeň vzdělání: Úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení)

CNC soustružení - seřizovač
Nástupní mzda: 25.000 Kč

Požadujeme: Vyučení v oboru strojírenství, praxi v oboru min. 2 roky, zkušenosti a znalosti s prací na CNC strojích velkou výhodou, práce ve 3 směnném provozu. Dále požadujeme: svědomitý a pečlivý přístup k práci, ochotu a schopnost práce v kolektivu. Po zkušební době možnost zvýšení mzdy a dalších odměn. Požadovaný minimální stupeň vzdělání: Úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení)

Dělník - kovovýroba
Nástupní mzda: 16.000 Kč

Požadujeme: Manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, komunikativnost a zájem pracovat. Praxe ve výrobní společnosti nebo vyučení (strojírenského nebo technického směru) výhodou. Svářečské oprávnění a oprávnění pro VZV výhodou, není ale podmínkou. Po zkušební době možnost zvýšení mzdy a dalších odměn. Vhodné jak pro zdravé, tak i pro OZP.

 

 

maskot surfing
V případě zájmu o některou z uvedených pracovních pozic nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech:

Tel.: 491 481 798
Mobil: 775 118 906
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.